דפים

יום חמישי, 27 באוקטובר 2011

המכובדים במערכת הרווחה והבריאות

המכובדים במערכות הרווחה והבריאות, הן הזרוע האלימה והמסוכנת ביותר של "תעשיית הרצח". כידוע, מערכות אלה מטפלות באוכלוסייה החלשה, לכן, פועלת "תעשיית הרצח" להפוך את קורבנותיה לחלשים.
איך מוחלשים הקורבנות?
בכוחה הכלכלי, מממנת "תעשיית הרצח" נגד קורבנותיה טרור שטני, ובמקביל, מונעת מהם כל מה שאדם זקוק לו כדי שיהיה חזק, עבודה, כסף, לימודים, בית, בריאות, חברים, משפחה, וכל פרמטר של חוזק שרק ניתן לחשוב עליו, עד שהקורבן מוחלש והופך לתלוי ונופל כפרי בשל בידי העבריינים המאיישים את המערכות האלה.
מיותר לומר, כי גם המוסד לביטוח לאומי, משמש זרוע קטלנית של "תעשיית הרצח", כגוף העוסק באוכלוסייה חלשה, וגם אליו מופנים הקורבנות המוחלשים לשם חיסולם.

שיטת חיסול נפוצה היא תפירת תיק לקורבן כאילו היה חולה נפש, ולא סתם חולה נפש, אלא כזה שחובה לאשפזו בכפייה.
ואין פשוט מזה לחסל, כאשר עובדי רווחה, פסיכיאטרים, שוטרים, ושופטים עבריינים, פועלים תחת מטרייה אחת, בתיאום ושיתוף פעולה, לחיסול הקורבן התמים חסר הישע, בעבור טובות הנאה.


הקורבנות מתאפיינים בעיקר בתמימותם. הם הופכים להיות בעלי הון, כאשר לרוב אינם יודעים על כך, ונוכלים שזיהו בהם פוטנציאל להתעשרות קלה, חולבים את הונם ומחסלים אותם,
קורבנות אחרים הם כאלה שבידם מידע מפליל נגד אישיות רמת מעמד, וכדי למנוע את חשיפת המידע שבידם, הם מוצגים כחולי נפש, וע"י כך המידע מושתק, 
לאחר שהקורבן חוסל, קרי, הוגדר ע"י פסיכיאטרים עבריינים, כלוקה בנפשו, יושתל לו אפוטרופוס עבריין, אשר יחלוב ממנו את כל רכושו,  ולאחר מכן הקורבן יחוסל גם פיזית.

* * * * * * * * * *
אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

2 comments:

  1. להלן אצטט דברים שכתבה לי נ.נ. בפייסבוק:
    "...מלכה, אני מזהירה אותך לא להתעסק בשום מקרה עם משרד הרווחה, את יכולה ליפול במילים דרך משטרת ישראל ובכלל בשיתוף המערכת ולהיעלם אי שם באחד מבתי החולים הפסיכיאטרים. תעשי צוואה אצל עו"ד שאם במקרה את נעלמת במערכת הזאת, שידאג לך. אני לא חיה בסרט, זו המציאות...".

    השבמחק
  2. http://lirongo.wordpress.com/%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%9D-%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%94/

    השבמחק