דפים

יום שלישי, 30 באוגוסט 2011

תעשיית הרצח - הכל אודות פשע שטני זה, שחובה לחשוף בקול רם וברור!

אני מתקשה להחליט מהיכן להתחיל.
בהיותי כבת 45, לאחר שהוריי מתו שלא בעתם, ולאחר שגם אחותי הבכורה מתה שלא בעתה, החלו להתרחש עלי אירועים קשים שהלכו והחריפו כל יום, והגיעו לממדי טרור מפלצתי ורדיפה שטנית, עד שחששתי לחיי.
נתקפתי חרדה גדולה, בעיקר מאחר ולא יכולתי להסביר את הסיבה לפשע שכפה עצמו עלי. 
לא הבנתי, מדוע התאחדו כולם לעשות יד אחת נגדי, משפחתי, שכניי, חבריי, וכל אדם בכל מקום, בעבודה, במקומות בילוי, בקניות, במשטרה, בבימ"ש, במערכת הבריאות... ממש בכל מקום... אבל היה ברור לי שאני מטרה מהלכת...  ופחדתי מכולם.
לא הבנתי, איך כולם יודעים עלי דברים שלא סיפרתי...
ומה יכול להניע ילדים וקשישים לתקוף אותי...
נבהלתי לגלות, כי אנשים בעלי חזות מכובדת, בעלי משרות בכירות ונבחרי ציבור, ובעלי שם, מפנים זמן כדי לעסוק בחיסולי...
בהתחלה חששתי שאקבל התקף לב מרוב מתח ופחד... ואני מודה לאלוהים שנתן לי את תעצומת הנפש להתגבר ולשרוד את התקופה הזו, על השליטה העצמית הגבוהה שניחנתי בה ועל שיקול הדעת הנכון שהיה לי שהציל את חיי במצבים רבים.
פחדתי לצאת מהבית, פניתי לבקש עזרה מהמשטרה ומכל גורם אפשרי... אך כל פניותיי הפכו לחרב פיפיות נגדי והבנתי שאני במלכוד. אין איש בעולם שיושיט לי יד, אני לבדי בתוך הפשע הנורא הזה, מובלת כשה לטבח... ויהיה עלי להציל את עצמי בעצמי.
התפללתי לאלוהים שרק הוא לא ינטוש אותי, והתחלתי לבצע חקירות פרטיות.
החוקרים הפרטיים, פועלים בשיתוף פעולה עם שוטרים עבריינים, כצוות, ומשמשים כלי רצח בידי  תעשיית הרצח נגד קורבנותיה התמימים, החלשים והמפוחדים.
למרות זאת, הזמנתי חקירות, כשברור לי שאספוג התעללויות שטנית מידי החוקרים הפרטיים. זה היה חלק מהמחיר שנאלצתי לשלם, והמידע שקיבלתי מהם היה חלקי, ו/או שקרי, ו/או לא רלוונטי, ו/או מטעה, ועל כך גבו ממני סכומים אסטרונומיים, כחלק מהמאמץ לרושש אותי, אך לא הייתה לי ברירה. הזמנתי חקירות כל פעם אצל חוקר פרטי אחר, ובמקביל ביצעתי את החקירות הפרטיות שלי בעצמי, ואח"כ הצלבתי את המידע שאספתי, וכך חשפתי את הטרגדיה של חיי.
מסתבר, שהורי הותירו אחריהם ירושה גדולה שלא ידעתי על קיומה, ונוכלים חברו אל הוריי התמימים באמצעות אחי הגדול, יוסי, והשקיעו ביחד בין היתר בנדל"ן. והתברר לי, כי אחי זה מחליף כל 8 שנים את שמו, למנוע ממני לעלות על הרכוש שלי.


כל חיי חשבתי שאנחנו משפחה דלת אמצעים, למרות שהוריי קיבלו פיצויים מגרמניה. מעולם לא ביררתי מה נעשה בפיצויים, אחי הגדול יוסי, שלט בהוריי ביד רמה, אך סמכתי עליו שהוא מדריך ומכוון את הוריי לטובתם.
כשחשפתי את הטרגדיה של חיי, חלפו בראשי תמונות בלתי פתורות מן העבר, שפתאום הבנתי אותם ונחרדתי.
אחת התמונות, קשורה באחי הגדול יוסי. אני זוכרת את אחי זה מגיע אל הוריי, ומתבודד עם אבי במרפסת לשיחה פרטית, ואני הייתי מכינה להם קפה. בדיעבד מתברר, כי בשיחות אלה היה אחי יוסי משכנע את אבי ז"ל להשקיע עפ"י ייעוצו ומפעיל אותו נגדי.


חשוב לציין, כי "תעשיית הרצח" פועלת גם בתוך משפחות שאינן ניצולי שואה, אך שקיים בהן פוטנציאל להפוך להיות פס ייצור בתעשיית הרצח. קרי, הרבה כסף, תמימות וחולשהלניצולי שואה, יש את הפוטנציאל הזה, 
בשיטות שטניות, חולבים הנוכלים מהניצולים את כספי הפיצויים שקיבלו, ומחסלים אותם עד אחרון צאציאהם. כך הם מכלים בהם את הפתרון הסופי, שהחלו בו הנאצים

כדי להבין איך פועלת תעשיית הרצח, צפו בסרטון, במחציתו מובאת שיחת רדיו, בה מראיין השדרן, יובב כץ, את רבקה, אחת הקורבנות של תעשיית הרצח
ולהלן אצטט את הדברים שנאמרו באותו ראיון, כפי שהוקלטו בסרטון:
יובב כץ: "...הנושא, הוצאת ילדים מהבית... ושוב אני מתרשם כל פעם מחדש, כמה כעס יש בנושא הזה... וכמה חשוב לבדוק את הנושא הזה בצורה יותר מסודרת ויותר כוללנית...".
כותרת: "...עדותה של אם ששלושת ילדיה הוצאו מחזקתה למוסד של משרד הרווחה בהיותם פעוטות...".
האם, בהתייחסה למערכת הרווחה, אמרה: "...זו מערכת דורסנית... זו מפלצת... יש לי שלושה ילדים, שאת שלושתם לקחו... והם החליטו להוציא את שלשתם... כשהשלישי נולד, נאמר לי, שיש עלי אפוסרופוס חסוי...".
יובב כץ: "...תסבירי לי בבקשה, מה זה אפוטרופוס חסוי?...".
האם: "...אומר מה שאני יודעת ... השנה, נאמר לי בעיריית ת"א... נתנו לי את השם של האפוטרופוסית... זו אישה שלמדה איתי בתיכון... היא ידעה שלהוריי יש כסף... שהוריי ניצולי שואה... אנחנו היינו ילדים מאוד אהובים בבית... והיא זו שגרמה להוצאת הילדים שלי... הוציאו אותם פעמיים... כשהם היו ממש ממש קטנים... וכשהם הלכו לבית ספר, הם חזרו אלי... אבל איך הם חזרו?... הם חזרו שלשתם חולים, זה היה פשוט נורא ואיום... אני בהירת עור, והבן שלי הגדול מאוד דומה לי, גם הוא בהיר עור ובלונדיני... הם ציינו בתיק, שהילד הוא בהיר... לבן... הוא לא היה חיוור, הוא היה פשוט לבן... זה מה שהם ציינו בתיק, שהילד הוא לבן ומסכן... הוציאו את הילדים למוסד ברחובות... והיו שם כל המחלות שהיו בעולם... בעקבות הצעקות שלי המוסד נסגר... היו שם גרדות, ונתנו להם חיסונים לפני הזמן... אני המרדתי שם את כל ההורים... בסוף המוסד נסגר... הם הוצאו מהבית פעמיים... פעם זה היה כשהם היו בני שנה עד שלוש... ואח"כ משלוש עד חמש או שש... לקחתי עורכי דין... השופטת הזהירה אותי שלא אקח מישהו מהסיוע המשפטי... אנחנו לא ניקח ממך כספים... כלום... הם נחתו עלי... ואני עד היום לא יודעת מה הסיבה האמיתית...


 
עורכי דין מהסיוע המשפטי עובדים עם משרד הרווחה..
החוקרים הפרטיים, השוטרים והשופטים
שלושת זרועות אלה הפועלים בתיאום ושיתוף פעולה, מהווים את כלי הרצח הזמין ביותר הקיים בידי "תעשיית הרצח". 
החוקרים הפרטיים - בין השאר, תפקידם לתעד את הקורבן במצבים, שניתן לייחס להן, מסוכנות לעצמו או לסביבה, אישיות קרימינלית, או כל תיעוד אחר שבאמצעותו המשטרה תוכל לתפור לו תיק ולהוביל מהלך לחיסולולשם כך הם מפעילים על הקורבן התמים, חסר האונים והישע, טרור שטני, במטרה להחלות את נפשו, ואם הקורבן ישרוד את הטרור השטני הזה, הרי שהוא לא יוכל לאורך זמן לספוג מבלי להגיב, ואז החוקרים יתעדו את הקורבן ויציגו אותו כאילו פעל מתוך היותו אדם לא נורמטיבי.
השוטרים - הם הכתובת אליה מעבירים החוקרים הפרטיים את התיעוד שפברקו על הקורבנות, ובאמצעות תיעוד מפוברק זה, תופרים השוטרים לקורבן, תיק חיסול שכולו מצג שווא.
השופטים - להם המנדט לחרוץ גורלות אדם, ובפניהם מביאים השוטרים את הקורבנות, לכרות את ראשם. השופטים, הם הגיליוטינה של "תעשיית הרצח". במיומנות של עבריינים חסרי כבוד ומצפון, הם פוסקים את גורלם של הקורבנות לכלייה, מחסלים אותם ללא ניד עפעף, בלב אטום חסר רחמים, מול עיניהם המשוועות לצדק של הקורבנות התמימים חסרי הישע והאונים.


לקורבן, איפא, אין כל אפשרות, אלא, להיות מובל כצאן לטבח.


הרופאים
בכל פעם שאני קוראת, על חולים או בני משפחתם, שהכו צוות רפואי, אני יודעת בבירור, שהצוות הרפואי הרוויח את המכות ביושר.
מדברים על הצורך בהגנה על הצוות הרפואי, מפני תקיפה של חולים, אך איש אינו מדבר על הצורך בהגנה על החולים מפני תקיפה של הצוות הרפואי, כאילו שהצוות הרפואי מלא רק בכוונות טהורות למען החולה.
אני יודעת שצוות רפואי יכול וגם מבצע, פשעים נתעבים נגד חולים ובני משפחתם, הנתונים לחסדיהם.
אני יודעת שצוות רפואי יכול וגם מנצל את כוחו על החלשים שהוא אמור לטפל בהם.
אני יודעת, שצוות רפואי, יכול וגם עושה שימוש זדוני ביתרון הכוח שלו על חולים חלשים ובני משפחתם, ומשמש כלי בידי "תעשיית הרצח", נגדם.
צוות רפואי יכול לרצוח, ואני יודעת שגם רוצח בדם קר, בשירות "תעשיית הרצח"


הפסיכיאטרים
עפ"י ההגדרה, פסיכיאטרים הנם רופאים, אך ידוע, כי הדיאגנוזה שלהם מבוססת על השערות והנחות. משסיים אדם ללמוד פסיכיאטריה, הוא הופך להיות פוסק כל יכול, שעפ"י החלטתו ושרירות ליבו ייקבעו גורלות אדם.ר אינו נדרש לנמק ולהוכיח. ברצותו תוגדר חולה נפש ברצותו תוגדר מסוכן לעצמך ולציבור, ברצותו תאושפז בכפייה, ברצותו גופך יהפוך להיות שק לספיגת סמים מסוכנים, ברצותו, אתה כחומר ביד היוצר בידיו הזדונית.


ההיפנוזה בשימוש "תעשיית הרצח"העקרונות שמנחים אותי במאבקי נגד "תעשיית הרצח", אותם אני מציגה בפני כל קורבן, הם:
1. זכור, אנשים רעים חומדים את רכושך, ובעיניהם אתה שקוף וחייך חסרי ערך, לכן, אתה חייב להבין שאתה נלחם על חייך, וזה המצב.
2. הרשע הזה שולט בכל גוף, ארגון, ומוסד במדינה, ולכן, אתה, ורק אתה, תושיע את עצמך, ואם לא אתה, אז אף אחד לא. 
3  עליך לדעת שאנשים רעים אלה חורשים מזימות לחסלך, ועליך להיות דרוך כל רגע בחייך, לצפות את המהלכים לחיסולך, ולהקדים ולסכל כל מהלך בטרם יצא אל הפועל.
4. אין אופציה לשכב על זרי דפנה, המלחמה היא יומיומית. ברגע שתרגיש נוח, זה הרגע שהם יחסלו אותך.
5.  אל תתבייש בפשעים האיומים שאנשים שפלים מבצעים בך, חשוף אותם בקול רם וברור.
6.  זכור, תמיד שתחשוף את הטרור שאתה עובר לצביע על  מכובדים כמי שעומדים מאחורי הטרור, תמיד, יציגו אותך אנשים העוסקים בפשע הזה, כאילו היית בלתי שפוי, וע"י כך למנוע את ההתייחסות הרצינית לדברים הנוראים שאתה חושף.
7. לראות עין בעין את המציאות, ולזכור, שכל הכוחות הקיימים בעולם בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.איך תדעו שגם אתם נפלתם קורבן בידי "תעשיית הרצח"?
ובכן, גם אם אתם מזדהים רק עם חלק קטן מהסעיפים שלהלן, שווה לכם לחקור:
1. הקורבנות אינם מודעים להיותם קורבנות, והם מאמינים שכל הרעות הבאות עליהם, הם הביאו על עצמם ע"י החלטות מוטעות.
2. הקורבנות אינם יודעים על קיומו של הרכוש שהם בעליו, ו/או יורשיו, הם משוכנעים שאין להם כל רכוש וכי משפחתם דלת אמצעים.
3. בני משפחת הקורבנות מנותקים זה מזה, ואינם מעלים על דעתם שהניתוק הוכתב להם כחלק מתכנית לחסלם בשיטת "הפרד ומשול", הם מאמינים שהם בחרו בניתוק, כי: "...ככה זה יותר טוב... שכל אחד יחיה את חייו...".
4. קורבנות נתונים תחת מעקב 24 שעות ביממה, וזה אומר:
 • אנשים שמעולם לא הכרתם יחלפו על פניכם, יחייכו כאילו הכירו אתכם ו/או ינענעו את ראשם כאומרים שלום, ו/או יניפו ידם לשלום, וימשיכו ללכת מהר.
 • אנשים שאתם כן מכירים, ומצפים מהם שיאמרו לכם שלום חברי וחם, שיעצרו וישאלו מה נשמע, שיחליפו אתכם מילים, גם הם יחלפו על פניכם בדיוק כפי שעושים אלה שאינם מכירים אתכם.
הרשומה עדיין בכתיבה, אך אתם מוזמנים להגיב.


אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

תגובה 1:

 1. להלן תגובתו של הקורא: "אמת וצדק", שפורסמה בקפה דה מרקר, ביום 10.1.2012 שעה-9:49:

  מלכה יקרה קראתי קצת ונבהלתי.
  מאמין לך !!!!
  מפחיד לחיות בארץ ישראל, ארץ הקודש,
  בה רוצחים תמים וחסרי ישע !!!
  רצח יום יומי -
  ברור שרבין ז'ל נרצח
  גם רפול ז'ל נרצח
  כאשר רצה לחשוף את רצח רבין,
  רפול = הרמטכ'ל רפאל איתן ז'ל נרצח !!!
  נזרק למים סוערים, כאילו מעד ............
  מעד עאלק !!!!!!!!! נרצח !!!!!!!!!
  בגופתו נמצאו קליעים !!!!!!!!!!!!
  איך את לא מפחדת להעלות את החומר שלך ?
  או ש תמות נפשי עם פלישתים ??

  ולהלן תגובתי, שפורסמה גם היא בקפה דה מארקר:

  אמת וצדק, תודה מעומק ליבי על תגובתך, שהעשירה אותי במידע חשוב, שיתבטא בבלוג, לאחר שאבדוק פרטים....
  אם אומר לך שאני לא מפחדת, זה יהיה שקר... בהחלט אני מפחדת, אבל גם כך חיי מאוימים ע"י שוטרים עבריינים שמבקשים לחסל אותי בשירות "תעשיית הרצח" כפי שארחיב בבלוג.
  אין לי שום כוונה שתמות נפשי עם פלישתים ובכלל לא תמות... אני אחייה, ורצח רבין ייחקר גם ייחקר כמו גם כל מעשי הרצח הסדרתיים שבוצעו בעקבות רצח רבין, לרבות הפשע הנורא המכלה משפחות שלמות במדינה "תעשיית הרצח".
  העבריינים והמטייחים יעמדו לדין... כי אין מנוס מכך... זו מדינתי ומדינתם של כל האנשים שרוצים לחיות במדינת חוק שבה יש בטחון לאזרחיה ושאינה נשלטת ע"י עבריינים שהשתלטו על מערכת אכיפת החוק והביטחון שלה, ועושים במדינה כבשלהם....
  מזמינה אותך להמשיך ולעקוב אחר הבלוג ולהגיב כפי שתמצא לנכון... אנשים כמוך הם הכוח שלי במאבק הזה...

  השבמחק