דפים

יום חמישי, 26 בינואר 2012

אצולת ההון בוחשת באוניברסיטת תל-אביב

"מי הבוס באוניברסיטת תל-אביב"
כתבתו של נועם פורר, שפורסמה באתר "עבודה שחורה", המתבססת על דו"ח מבקר המדינה.
ציטוט מתוך הכתבה
"...דו"ח המבקר מתאר את התנהלותה של ליאורה מרידור, היו"ר של הועד המנהל באוניברסיטת ת"א, שהדיחה בחדרי חדרים, נשיא אוניברסיטה בישראל... הנשיא המודח, צבי גליל, עשה את הדבר הגרוע ביותר: התנגד להחלטות ניהוליות שנראו לו פוגעות בציבור ומטיבות עם בעלי ההון...".

הועד המנהל באוניברסיטת תל-אביב, מורכב מבעלי הון שכמובן מונעים משיקולי רווח והפסד.
ועל כך נועם פורר תוהה:
מה האינטרס של איש עסקים להשקיע מזמנו בכדי לשמש כחבר ועד באוניברסיטה?
וגם משיב: 
בעלי ההון החברים בוועד המנהל, יודעים בדיוק במה האוניברסיטה משקיעה, ונוצר מצב מסוכן למנהל התקין בהשקעות האוניברסיטה. 

בתגובה 2 לכתבה, מתאריך 17.5.2011, נכתב בין היתר:
"...ליאורה מרידור שימשה כלי בידי אחרים. היא מונתה על ידי בעלי ההון: דב לאוטמן ואלפרד אקירוב...".
"...דב לאוטמן שהקים את עמותת הכל חינוך, השתמש בעמותה להפרטת החינוך ולהפיכת ההשכלה לעסק כלכלי... הוא הכניס אנשי עסקים לוועד המנהל באוניברסיטה, ונוצר מאבק בין הוועד המנהל, אשר לו אינטרסים עיסקיים, לבין חבר הנאמנים, המורכב מאנשי האקדמיה...".
"...למשל, בעל ההון, אלפרד אקירוב, בנה מעונות לסטודנטים, אך דמי השכירות למעונות היו גבוהים... ולא עזרה צעקת סטודנטים, הם נאלצים לשאת בעלויות הגבוהות של השכירות...".
"...פרופ' צבי גליל, הנשיא המודח, המייצג את אנשי האקדמיה מול האינטרסים העסקיים, לא ויתר ללאוטמן... ואז לאוטמן פעל למנות את ליאורה מרידור ליו"ר הועד המנהל, (וזו בתמורה, גמלה לו בפיטוריי גליל - מ.ט.מ) ...וליאורה מרידור פיטרה את פרופ' צבי גליל בטענות שונות...".

פרופ' גליל מצידו טוען: "...הועפתי מהתפקיד כאחרון הזוטרים... הנשיאות שלי התרסקה בגלל האליטה העסקית שפשוט לא הייתי חבר בה... דב לאוטמן ובעיקר אלפרד אקירוב, עשו יד אחת להדיח אותי והשתמשו במרידור לשם כך... מרידור היא דירקטורית חיצונית בחברת אלרוב של אקירוב, ובנוסף, מרידור מכירה ומוקירה את לאוטמן...". הציטוט מובא מתוך הכתבה: "ליאורה מרידור: אי אפשר לפטר אותי".

פיטורי גליל, חושף את הכוח הקטלני הנתון בידי בעלי הון, לקבוע מי יוכל להתפרנס בכבוד ומי יהיה מובטל. והכוח הזה מופעל על ידי בעלי ההון נגד מי שהם מבקשים להסיר מדרכם, מהסיבות המשורות עמם. כידוע, עבודה הנה תנאי לקיום בכבוד ולקיום בכלל, ולכן ברור, כי בכוחם של בעלי הון לקבוע מי יחיה ומי ימות

אין לי ספק, כי פרופ' צבי גליל, לא יוכל להשתלב גם במשרות שיש להן נגיעה לאינטרסים הכלכליים של בעלי הון אלה, שעיסקיהם שזורים בכל תחום.

במקרה אחר, בכוחו של בעל הון למנוע מאדם בכלל לעבוד, וע"י כך לגרום לחיסולו הפיזי. שיטת חיסול זו, שהינה מאוד פופולרית ב"תעשיית הרצח", מוכרת לי אישית, בהיותי אחת הקורבנות של פשע שטני זה, ועל כך ארחיב בנפרד.

אחרית הדברים:

ד"ר ליאורה מרידור, כאמור, התמנתה ליו"ר הועד המנהל, על פניו, בשל היותה האיש המתאים ביותר לפעול נגד פרופ' צבי גליל, כזרוע של בעלי הון
מיותר לומר, כי אדם כזה, הוא סכנה למוסד שמעסיק אותוורק טבעי הוא, שיפוטר, כפי שאכן היה.


בעל ההון, אלפרד אקירוב, גם פוטר.


בעל ההון, דב לאוטמן, קיבל פרס ישראל על מפעל חיים, בזכות עמותת הכל חינוך שהקים, ובסרטון הוא נושא דברים בזכות השיויון, כשהוא מרותק לכיסא גלגלים.
אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה