דפים

יום חמישי, 27 באוקטובר 2011

פרשת בר-און חברון, בתיווכו של הקבלן דוד (דודי) אפל, האם קיים קש

פרשת בר-און חברון, נחשפה ע"י העיתונאית אילה חסון בערוץ הראשון בתאריך 22.1.1997. 
לפיה, מינויו של רוני בר-און לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, היה חלק מקנוניה שיזם שר הפנים, אריה דרעי, בתיווכו של חברו, הקבלן, דוד (דודי) אפל, שמטרתה, לאפשר לאריה דרעי להימלט מן האישומים הפליליים נגדו, בעסקת טיעון נוחה, שתירקם בשיתוף פעולה עם היועץ המשפטי שיתמנה, רוני בר-און, מה שיאפשר לאריה דרעי להמשיך לבחוש בפוליטיקה, ובתוך כך לקדם את האינטרסים הכלכליים של חברו הקבלן, דודי אפל.


ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ידע מדוע אריה דרעי לוחץ עליו למנות את רוני בר-און לתפקיד היועץ המשפטי, ולמרות זאת, הוא נאלץ להיכנע ללחציו של אריה דרעי, מאחר וכיו"ר ש"ס, אריה דרעי איים עליו, שאם לא יעשה כן, הוא יכשיל את הסכם חברון שעמד אז על הפרק.


הקנוניה הזו כאמור, נחשפה ע"י העיתונאית אילה חסון, ומינויו של רוני בראון ליועץ המשפטי לממשלה, בוטל לאלתר, ותוכניתו של אריה דרעי, להימלט מן האישומים הפליליים נגדו, לשביעות רצונו של חברו, הקבלן דודי אפל, נכשלה... והחבל הלך והתהדק סביב צווארו של אריה דרעי. 
נשאלת איפה השאלה:
האם הקבלן דוד (דודי) אפל, שנזעק כבר פעם אחת לסייע לאריה דרעי, נזעק שוב לעשות זאת, והפעם היה צורך לחסל את האיום המיידי שריחף מעל ראשו של דרעי, את הקשישה, ניצולת השואה, אסתר ורדרבר.
...ובתאריך 28.6.1991, מתרחשת תאונת דרכים אכזרית, כשמשאית מחצה למוות את הקשישיה, אסתר ורדבר, בעת שחצתה את השדרה בשכונת מגוריה בניו יורק, ויחד עמה נקברה גם האמת שהזוג דרעי לא חפץ בה.
בת דודתה של הקשישה שהייתה עדה לתאונה, דיווחה כי הנהג הדורס הוא מהגר רוסי.
רצח הקשישה התמימה, ניצולת השואה, אסתר ורדרבר, מעולם לא נחקר כראוי, האחראים, המתכננים והמזמינים של רצח שטני זה, עדיין מסתובבים בינינו חופשי...אני מאמינה, שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה