דפים

יום חמישי, 26 בינואר 2012

בתיה לנטון

בתיה לנטון היא חברתי בפייסבוק, וזה הקישור לפרופיל שלה.
אלבומיה המיוחדים משכו את תשומת לבי. וכשסקרתי אותם, מיד הבנתי, כי גם היא כמוני, קורבן של "תעשיית הרצח".
בתיה חושפת מידע על הפשע השטני הזה באמצעות מצרף תמונות המספרות על שיטות החיסול והפעולה שלו.
בראשית היכרותי את בתיה היה הפרופיל שלה בפייסבוק מעוטר בצללית, ושמה כתבה במרומז: בתיה מבבלי. נדרשתי למאמץ רב כדי לשכנעה לחשוף את עצמה... כי פשע חושפים בפנים גלויות.
לבסוף השתכנעה והעלתה תמונתה במקום הצללית, ובהמשך אף העלתה מקבץ של תמונותיה מתקופות שונות בחייה, הרצ"ב להלן:
מסתבר, כי בתיה הייתה ילדה יפה ומוכשרת. וגם חלמה כמו שכל ילדה יפה ומוכשרת חולמת, אבל לחלומותיה לא היה סיכוי. בני בליעל הועידו אותה להיות להם פס ייצור שתשמש בידם כלי לחליבת הרכוש שהוריה הורישו לה, שלא הובא לידיעתה.
בתיה ובני משפחתה יועדו לחיסול, ולשם כך הם עוברים מסכת עינויים וטרור ונתונים תחת מעקב 24 שעות ביממה.
בתיה, אישה מסורתית, נשואה ואימא ל-3 ילדים בוגרים. נולדה לה גם תינוקת עם 2 חורים בלב, שנפטרה בתל השומר, בעת שבעלה עבר ניתוח להוצאת גידול בגזע המוח.
אביה של בתיה, בן ציון דגים (ריבקוב) בן מרים ואריה, עלה ארצה עם  הוריו בשנת 1932, והשתכנו בירושלים. אביו, סבא של בתיה, היה עשיר מאוד בטשקנט שברוסיה, ואמו, (סבתא של בתיה), שהיא בת למשפחת דוידוף (דוידוב) שנודעה בעושרה הרב שבא לה ממכרות הפחם שבבעלותם. 
אימא של בתיה, צביה בת אשר ובכמל יעקובוב, היא ניצולת שואה מאזור טרנסניסטריה שברומניה, עלתה לירושלים אחרי המלחמה, ופגשה את בן ציון, התחתנו ונולדו להם ... ילדים.
כניצולת שואה, קיבלה צביה, אימא של בתיה, פיצויים מגרמניה.
בתיה מספרת לי:
"...ביטחון ערכו כנס משפחת דוידוב בשנת 2005. מרחבי העולם הגיעו בני משפחה שלנו, התאספנו באחד הבניינים שהיו למשפחה בשכונת הבוכרים בירושלים. האירוע צולם וחלקו שודר בטלוויזיה...".
שאלתי את בתיהמי אלה ששידרו?
ובתיה השיבה לי:
"...אשער. חלק מביטחון מדינה שלי, אלה שרצו להציג יופי, עושר ופאר משפחה שלנו מצד סבתי. יש לי דיסק...".
כפי שניתן לראות, בתיה מאמינה, כי מערכת הביטחון, עסוקה בשמירה עליה ועל משפחתה... וזאת הסיקה מתוך נוכחותם של שוטרים בחייה לכל אורכם, ועד היום... ניסיתי להסביר לה, שהשוטרים הם העבריינים בסיפור שלה, והם אחראים לטרור שהיא עוברת... ומתפרנסים מחיסולה, אך בתיה איתנה בדעתה שהשוטרים הם בצד שלה, ומה שהיה אמור לעורר בה תהיות, מתפרש על ידה כשיתוף פעולה בינה לבין מערכת הביטחון, לחשיפת הפשע הזה. 

בתיה מתברר, אינה יודעת מי ולמה ארגן למשפחתה מצד אביה, כנס כה יקר, וגם אני לא יודעת מי ולמה ארגן כנס יקר למשפחתי מצד אבי, בלובי של מלון דן ת"א.  
הרשומה עדיין בכתיבה.


פנייה אל הקוראים:
נחוץ מידע אודות הכנסים המשפחתיים שגם בתיה וגם אני דיווחנו עליהם, מי יוזמם, מי מממנם, לשם מה נועדו, וכל מידע קשור.
תזכורת: ניתן להגיב אנונימית, או בשם כינוי, וגם להגיב ממחשב זר מתוך חנות אינטרנט.


אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה