דפים

יום שני, 12 בספטמבר 2011

איך מצאתי עצמי רוכשת את דירתי בדמי מפתח, בבית ברח' רופין 40 תל-אביב, בניגוד לרצוני.

1. הדירה האחרונה שלי בשכירות, הייתה דירת גג, ברח' דב הוז 20, בתל-אביב.


2. באותה תקופה עבדתי במשטרה, בתחנת יפו ליד השעון, בתפקיד כתבנית
הממונה הישיר עלי היה פקד קונפורטי
מעליו, קצין המנהלה, רפ"ק ברקת
מעליו, סנ"צ משה ברודו, סגן מפקד מרחב יפו, שבתפקידו הקודם היה מפקד מחלקת חקירות א' במרחב, והוא הביא לתפקידו החדש את מזכירתו, רחל, ששירתה אותו בנאמנות בתפקידו הקודם, כמפקד מחלקת חקירות א'. 
מעליו, מפקד המרחב, שהוא אחיו של פקד קונפורטי, שהיה הממונה הישיר עלי, שלימים התקדם ומונה למפקד משטרת ירושלים.


3. יום אחד קרא לי רפ"ק ברקת לחדרו והודיע לי, שאני עוברת לתחנת חולון. לא עזר לי שהתנגדתי, מסיבות של מרחק והרעת תנאי עבודה, הוא פסק שכך יהיה, ואני נאלצתי להסכים מתוך שחרדתי למקום פרנסתי, אך הייתה לי תחושה חזקה שאני מועברת לחולון בשל מניעים זדוניים.


4. לציין, כי רק זמן קצר קודם, קרא לי אותו רפ"ק ברקת לחדרו והודיע לי שהוא ממנה אותי לאחראית על חדר כתבניות, גם חרף התנגדותי, ולמרות שציינתי בפניו, כי ארבע הכתבניות האחרות שעבדו איתי, הן ותיקות ומנוסות ממני. 
ועוד לציין, כי המינוי הזה נכפה עלי, ללא העלאה בשכרי, אלא אחריות בלבד, ונאלצתי לשתוק. היה ברור לי, שהמינוי הזה לא נועד אלא לשמש נגדי, כפי שאכן היה. 


5. בתקופה הראשונה, כשהתחלתי לעבוד בתחנת חולון, ערב אחד חזרתי לדירתי, בסעיף 1 לעיל, ונבהלתי לגלות כי זרים ביקרו בדירתי בהיעדרי, ושפכו את הכביסה שהשריתי בבוקר בתוך דלי.
לציין, כי עם כניסתי לדירה, התקנתי סורגים בחלון היחיד שפנה אל הגג, ולא היתה דרך להיכנס לדירה אלא באמצעות מפתח, ולמתווך היה מפתח. 


6.  הרשומה עדיין בכתיבה.


אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה