דפים

יום שבת, 14 ביולי 2012

דף הבית

צ'ארלי צ'אפלין:
"...נתיב החיים היה יכול להיות חופשי ויפה, אך תאוות הבצע הרעילה את נפשותינו והצעידה אותנו לאומללות ושפיכות דמים...".    "הדיקטטור הגדול"
***
פעילותי באתר זה הופסקה.
לצערי, אולצתי להפסיק את פעילותי באתר זה, בעקבות חבלה זדונית שביצעו גורמים עבריינים בצוות בלוגר ישראל, לאתר, שנועדה לנטרל אותי מלהמשיך להפעילו.

השיבוש מתבטא בחיבור זדוני של 5 דפים, באמצעות התקנה זדונית, שמונע כניסה אליהם... ברור, כי רק מי ששולט במערכת יכול לבצע חיבור כזה נתעב... ומי שמבצע פשע כזה, עושה זאת ממניעים פליליים.

להמחשה, רצ"ב צילום השיבוש:

***

לאור הנ"ל העברתי את פעילותי לאתר בקישור הרצ"ב:  
תעשיית רצח ופשע מאורגן בישראל - האתר של מלכה טייכר-מילר
***


מוזמנים להצטרף ולעקוב אחר האתר החדש...
ולא נותר לי, אלא לקוות, שאותם חוקרים פרטיים שמשחדים את כל הפסולת האנושית במדינה לבצע בי פשעים... לא יצליחו לחבל לי באתר החדש.
***

עדכון:
בעת שערכתי את העמוד הזה, נכנסתי  לבצע שינויים דרך "עיצוב"... 
לפתע נדהמתי לגלות, שבמיקום שנועד לנייד מופיע טקסט מתוך האתר...
לצערי, לא הספקתי לצלם את המסך עם הטקסט, לפני שנעלם.. לכן, צילמתי את המסך ללא הטקסט לצורך המחשה.מיותר לומר, כי אין מדובר בנייד שלי, מאחר ואני משתמשת בנייד בגירסה ישנה שאינו משמש אותי לגלישה באינטרנט... רק לשיחות וכמצלמה.


***

אני נחושה לחסל את תעשיית הרצח במדינת ישראל... ואני קוראת לכם להצטרף למאבק הזה, שנוגע לכל אזרח במדינת ישראל... מאבק למימוש הזכות לחיי חופש, למימוש הזכות למלוא החיים שאלוהים קצב, למימוש הזכות לשמירת הקניין והכבוד, להזדמנות שווה ולמשפחה...  


 ***אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם!

תגובה 1:

  1. קוראים יקרים,
    מסיבה טכנית, נא לא להגיב ברשומה זו.
    מוזמנים וגם רצויים להגיב ברשומות האחרות.
    תודה, מלכה טייכר-מילר.

    השבמחק