דפים

יום חמישי, 27 באוקטובר 2011

תמרור הזהרה מס' 1


בעקבות פרשת השוטר הרוצח, צחי בן אור, היו שוטרים שציינו, כי המרחק בין היותך שוטר לבין היותך עבריין הוא קטן, אך הוסיפו, כי "...הארגון מצליח כבר בשלב הסינון הראשוני לאתר את בעלי הנטיות הפליליות...".
מיותר לומר, כי סינון כזה אינו קיים כלל, ולראייה, גיוס עבריינים, שניהלו אורח חיים עברייני, ואז מסיבות השמורות עמם, סייעו למשטרה להסגיר לידיה את חבריהם העבריינים, ובאחת הם הפכו  להיות ראויים ללבוש מדים ולהיות אוכפי חוק.
בכל מקרה, דבר אחד ברור, אין סינון לבעלי נטיות לקבלת שוחד, טובות הנאה ולקידום מהיר, שבעבורם הם נכונים לבצע פשעים חמורים ביותר, שישוו בחומרתם לפשעיו של השוטר הרוצח, צחי בן אור, נגד קורבנות תמימים וחסרי ישע, תוך שימוש במדיהם ובכוח תפקידם כשוטרים.

השוטר הרוצח, צחי בן אור, שעשה תפקידו כלי רצח בידי משפחת פשע, נחשב שוטר מוערך, והוא אינו עשב שוטה במשטרה, כי אם השתקפות פני השוטרים כולם, מהזוטר ועד הבכיר ביותר, העושים תפקידם כלי רצח בידי המרבים במחיר
משפחות הפשע של העולם העליון, בעיקר בעלי הון, השפיטו אליהם בכספם המזוהם, את השוטרים כולם, ובעיקר את המוערכים, והפכום שכירי חרב נגד קורבנותיהם התמימים
כל שוטר יודע שאם יעז לחשוף את מעשי הרצח שהמשטרה מבצעת בחסרי ישע, הוא ייחשב בוגד, שהפר את כלל הברזל הקיים במשטרה: "שתוק לי ואשתוק לך", ושוטר זה ימצא עצמו מנודה ומחוץ למערכת.
השוטרים שמתקדמים בדרגות ובתפקיד הם רק אלה הנאמנים לפשע שהם אוכלים מידו, וכל עוד זה המצב, מופקר ביטחון הציבור בידי עבריינים מסוכנים  במדים.

אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם, בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה